Urząd Gminy Jaworze – Gmina Jaworze

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Jaworze – Gmina Jaworze

Urząd Gminy Jaworze – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Jaworze. Kontakt z UG w Jaworzu przez telefon i online. Gmina Jaworze godziny otwarcia.

Urząd Gminy Jaworze kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Jaworzu jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Jaworze kontakt prowadzi przez:

  • telefon
  • pocztę elektroniczną
  • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Jaworze godziny otwarcia

Urząd Gminy Jaworze jest instytucją kluczową dla mieszkańców Jaworza oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Jaworze, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Jaworze jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Jaworza dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Jaworze

Adres: Zdrojowa 82, 43-384 Jaworze

Telefon: 33 828 66 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jaworze:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-17:00
  • piątek 7:00-13:00

Gmina Jaworze

Urząd Gminy Jaworza to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Jaworza ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Jaworzu wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Jaworza realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Jaworze, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Jaworze. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Jaworze Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Jaworzu jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Jaworze jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Jaworzu.

Urząd Gminy Jaworze druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Jaworze udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Jaworze. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Jaworze

Liczba wyświetleń: 303Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS