Urząd Gminy Jejkowice – Gmina Jejkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Jejkowice – Gmina Jejkowice

Wydziały w Urzędzie Gminy w Jejkowicach. Telefon Urzędu Gminy Jejkowice, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Jejkowic.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Jejkowic?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Jejkowicach, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Jejkowice, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Jejkowice.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Jejkowic

Aby udać się do Urzędu Gminy Jejkowice, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Jejkowice mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Jejkowicach mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Jejkowice

Adres: Główna 38a, 44-290 Jejkowice

Telefon: 32 430 20 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jejkowice:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Gmina Jejkowice

Pracownicy Urzędu Gminy Jejkowice są do dyspozycji mieszkańców gminy Jejkowice w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Jejkowice udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Jejkowice są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Jejkowice można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Jejkowice mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Jejkowice przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Jejkowice Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Jejkowicach jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Jejkowice jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Jejkowicach.

Urząd Gminy Jejkowice druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Jejkowice udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Jejkowice. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Jejkowice

Liczba wyświetleń: 386Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS