Urząd Gminy Jeleśnia – Gmina Jeleśnia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Jeleśnia kontakt – jak skontaktować się z Urzędem Gminy w Jeleśni. Gmina Jeleśnia informacje dla mieszkańców. Telefony w Urzędzie Gminy w Jeleśni.

Kontakt Urząd Gminy Jeleśnia

Adres: Plebańska 1, 34-340 Jeleśnia

Telefon: 33 828 66 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jeleśnia

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Jeleśnia

Urząd Gminy w Jeleśni to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Jeleśni, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Jeleśni odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Urząd Gminy Jeleśnia kontakt

Urząd Gminy Jeleśnia umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Jeleśnia pozwala również mieszkańcom Jeleśni, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Jeleśnia kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Jeleśnia godziny otwarcia

W Jeleśni Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Jeleśnia sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Jeleśni, Urząd Gminy Jeleśni godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Urząd Gminy Jeleśnia Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Jeleśnia Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Jeleśnia. Do jego głównych zadań należą:

  • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
  • wydawanie tablic rejestracyjnych,
  • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
  • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Jeleśnia prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Jeleśnia można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Jeleśnia wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Jeleśnia

Liczba wyświetleń: 77Wyszukaj dodatkowe informacje: