Urząd Gminy Jeżów Sudecki – Gmina Jeżów Sudecki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Gmina Jeżów Sudecki kontakt dla mieszkańców Jeżowa Sudeckiego. Numery telefonu Urzędu Gminy Jeżowa Sudeckiego. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Jeżowie Sudeckim.

Kontakt Urząd Gminy Jeżów Sudecki

Adres: Długa 63, 58-521 Jeżów Sudecki

Telefon: 75 713 22 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jeżów Sudecki

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-17:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-14:00

Gmina Jeżów Sudecki

Urząd Gminy Jeżów Sudecki jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Jeżów Sudecki wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Jeżów Sudecki są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Jeżów Sudecki, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Jeżowa Sudeckiego

Jeśli chcesz skontaktować się z Urzędem Gminy w Jeżowie Sudeckim, warto poszukać informacji kontaktowych na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Z powodu obecnej sytuacji można skorzystać z kontaktu zdalnego za pośrednictwem telefonu, e-maila lub innych dostępnych form komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz załatwić sprawę, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Jeżowa Sudeckiego

Aby dowiedzieć się, kiedy jest otwarty Urząd Gminy w Jeżowie Sudeckim, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, na której publikowane są aktualne godziny otwarcia. Zaleca się również potwierdzenie, czy urząd będzie otwarty w planowanym terminie przed wizytą.

Urząd Gminy Jeżów Sudecki gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Jeżów Sudecki organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Jeżowa Sudeckiego. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Jeżowie Sudeckim można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Jeżów Sudecki.

Mapa Urząd Gminy Jeżów Sudecki

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: