Urząd Gminy Jonkowo – Gmina Jonkowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy w Jonkowie – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Jonkowo. Metody kontaktu z UG Jonkowo – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Jonkowo.

Kontakt Urząd Gminy Jonkowo

Adres: Klonowa 2, 11-042 Jonkowo

Telefon: 89 512 91 66,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jonkowo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:00-16:00
  • wtorek 07:00-15:00
  • środa 07:00-15:00
  • czwartek 07:00-15:00
  • piątek 07:00-14:00

Gmina Jonkowo

Na terenie gminy Jonkowo działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Jonkowo można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Jonkowo to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Jonkowa

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Jonkowie, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Jonkowo kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Jonkowa

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Jonkowa, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Urząd Gminy Jonkowo Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Jonkowie. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Jonkowo mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Jonkowo dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Jonkowo można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Jonkowo, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Jonkowo wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Jonkowo

Liczba wyświetleń: 89Wyszukaj dodatkowe informacje: