Urząd Gminy Kąkolewnica – Gmina Kąkolewnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Kąkolewnica. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Kąkolewnica.

Kontakt Urząd Gminy Kąkolewnica

Adres: Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica

Telefon: 83 372 20 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kąkolewnica

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-15:30
  • Wtorek 8:00-15:30
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-15:30

Gmina Kąkolewnica

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Kąkolewnica można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Kąkolewnica. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Kąkolewnica mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Kąkolewnica kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Kąkolewnica można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Kąkolewnicy. Telefoniczny kontakt z Gminą Kąkolewnica pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Kąkolewnica kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kąkolewnicy

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kąkolewnica są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Kąkolewnica godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Kąkolewnicy.

Urząd Gminy Kąkolewnica gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Kąkolewnica organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Kąkolewnicy. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Kąkolewnicy można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Kąkolewnica.

Mapa Urząd Gminy Kąkolewnica

Liczba wyświetleń: 35Wyszukaj dodatkowe informacje: