Urząd Gminy Kalinowo – Gmina Kalinowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Kalinowo – Gmina Kalinowo

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kalinowo. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Kalinowie przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Kalinowo wydziały, dowód osobisty.

Kontakt Kalinowo Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Kalinowo jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Kalinowie. Urząd Gminy Kalinowo kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Kalinowo jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kalinowie zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Kalinowa rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Kalinowo telefon

Urząd Gminy w Kalinowie jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Kalinowo możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Kalinowie jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Kalinowo telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Kalinowo

Adres: ul. Mazurska 11, 19-314 Kalinowo

Telefon: +48 87 621 87 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kalinowo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Kalinowo

Urząd Gminy Kalinowo jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Kalinowo wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Kalinowo są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Kalinowo, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Kalinowo został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Kalinowo służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Kalinowo.

Urząd Gminy Kalinowo Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Kalinowo. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Kalinowo. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kalinowo jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Kalinowo.

Mapa Urząd Gminy Kalinowo

Liczba wyświetleń: 441Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS