Urząd Gminy Kamień – Gmina Kamień

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Kamień – Gmina Kamień

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Kamień dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Kamieniu. Pomoc od Urzędu Gminy w Kamieniu.

Urząd Gminy Kamień kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Kamień, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Kamień kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Kamień. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Kamień jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Kamień.

Urząd Gminy Kamień godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Kamień są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Kamień godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kamień jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Kamień godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Kamień

Adres: ul. Diamentowa 15, 22-113 Kamień

Telefon: +48 (82) 567 15 51,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kamień:

  • poniedziałek 7:10-15:10
  • wtorek 7:10-15:10
  • środa 7:10-15:10
  • czwartek 7:10-15:10
  • piątek 7:10-15:10

Gmina Kamień

Urząd Gminy Kamień to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Kamień, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Kamień zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Kamień. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Kamień mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Kamień odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Kamień składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Kamienia mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Kamieniu to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Kamień Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Kamień, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Kamień Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Kamienia korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Kamień prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Kamień będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kamienia. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Kamień do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Kamień

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS