Urząd Gminy Kije – Gmina Kije

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy w Kijach - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kijach dostępne na stronie. Gmina Kije kontakt, telefon.

Kontakt Urząd Gminy Kije

Adres: Szkolna 19, 28-404 Kije

Telefon: 41 356 80 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kije

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 10:00-18:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kije

Urząd Gminy Kije jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Kije wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Kije są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Kije, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie.

Urząd Gminy Kije kontakt

Urząd Gminy Kije kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Kije poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kijach. Urząd Gminy Kije kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kijach

Urząd Gminy Kije jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Kije możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Kije godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Kij

W Urzędzie Gminy w Kijach istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Kij na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Kij

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Kij to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Kije

Liczba wyświetleń: 35Wyszukaj dodatkowe informacje: