Urząd Gminy Kiszkowo – Gmina Kiszkowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Kiszkowo – Gmina Kiszkowo

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Kiszkowie — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kiszkowo. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Kiszkowo.

Urząd Gminy w Kiszkowie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kiszkowie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Kiszkowo kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Kiszkowa , aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Kiszkowie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Kiszkowo.

Urząd Gminy Kiszkowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Kiszkowo są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Kiszkowie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kiszkowo są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Kiszkowo nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Kiszkowo

Adres: Szkolna 2, 62-280 Kiszkowo

Telefon: 61 429 70 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kiszkowo:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kiszkowo

Urząd Gminy Kiszkowo jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Kiszkowo mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Kiszkowo. Udając się do UG Kiszkowa , można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Kiszkowie działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Kiszkowo zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Kiszkowie natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Kiszkowa

Urząd Gminy w Kiszkowie składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Kiszkowie dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Kiszkowo czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Kiszkowa

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kiszkowa mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kiszkowa , pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Kiszkowo

Liczba wyświetleń: 242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS