Urząd Gminy Kiwity – Gmina Kiwity

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Kiwity – Gmina Kiwity

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Kiwitach . Skontaktuj się telefonicznie z UG Kiwity. Gmina Kiwity kontakt, telefon, numer.

Urząd Gminy w Kiwitach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kiwitach można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Kiwitach trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Kiwity jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Kiwity należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Kiwity kontakt z mieszkańcami Kiwit prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Kiwity godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Kiwitach , warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Kiwity godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Kiwitach nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Kiwity

Adres: Kiwity 28, 11-106 Kiwity

Telefon: 89 766 09 95,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kiwity:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Kiwity – Urząd Gminy w Kiwitach

Urząd Gminy w Kiwitach jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Kiwit. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Kiwity utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Kiwit oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Kiwit (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kiwit, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Kiwit, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Kiwity druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Kiwity udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Kiwitach . Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Kiwity przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Kiwity

Liczba wyświetleń: 209Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS