Urząd Gminy Kleczew – Gmina Kleczew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Kleczew – Gmina Kleczew

Kontakt Urząd Gminy Kleczew - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Kleczew. Telefony Urzędu Gminy w Kleczewie, numery kontaktowe. Urząd Gminy Kleczew kontakt.

Urząd Gminy w Kleczewie kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Kleczew kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Kleczewie, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Kleczew, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kleczewie. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Kleczew kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Kleczew można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Kleczew godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Kleczewie, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Kleczew. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kleczew jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Kleczew.

Kontakt Urząd Gminy Kleczew

Adres: plac Kościuszki 5, 62-540 Kleczew

Telefon: 63 270 09 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kleczew:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-17:00
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-14:00

Gmina Kleczew

Urząd Gminy Kleczew to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Kleczew oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Kleczewie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Kleczew – Urząd Gminy Kleczew – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Kleczewa podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kleczewa, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Kleczew mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Kleczewa telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Kleczew wydziały

Urząd Gminy Kleczew pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Kleczew wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Kleczewie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Kleczewa
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Kleczewie
 • Wydział Edukacji Gminy Kleczew
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Kleczewie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Kleczew ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Kleczew

Liczba wyświetleń: 183Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS