Urząd Gminy Klembów – Gmina Klembów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Klembów – Gmina Klembów

Gmina Klembów kontakt dla mieszkańców Klembowa. Numery telefonu Urzędu Gminy Klembowa. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Klembowie.

Kontakt Klembów Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Klembowie mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Klembowie, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Klembów kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Klembowie jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Klembów telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Klembowie. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Klembowa, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Klembowie jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Klembów telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Klembów

Adres: Generała Franciszka Żymirskiego 38, 05-205 Klembów

Telefon: 29 753 88 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Klembów:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Klembów

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Klembowie, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Klembów czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Klembów jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Klembowie wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Klembowie można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Klembów stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Klembów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wydziały Urzędu Gminy Klembowa

W ramach Urzędu Gminy Klembowa dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Klembowa

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Klembowa, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Klembowa można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Klembów

Liczba wyświetleń: 442Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS