Urząd Gminy Kleszczewo – Gmina Kleszczewo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Kleszczewo – Gmina Kleszczewo

Urząd Gminy Kleszczewo sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Kleszczewie – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Kleszczewo wydziały.

Urząd Gminy w Kleszczewie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Kleszczewo możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Kleszczewo, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Kleszczewo kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Kleszczewo uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kleszczewie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Kleszczewo, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Kleszczewo. Aktualnie Urząd Gminy Kleszczewo działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Kleszczewie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kleszczewo jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Kleszczewo

Adres: Poznańska 4, 63-005 Kleszczewo

Telefon: 61 817 60 17 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kleszczewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-17:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Kleszczewo

Urząd Gminy w Kleszczewie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Kleszczewa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Kleszczewo to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Kleszczewo stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Kleszczewa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Kleszczewa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Kleszczewa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Kleszczewo Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Kleszczewa podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Kleszczewa zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Kleszczewo Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Kleszczewie znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Kleszczewa udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Kleszczewo

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS