Urząd Gminy Kłoczew – Gmina Kłoczew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Kłoczew – Gmina Kłoczew

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Kłoczewie. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Kłoczewa.

Kontakt Kłoczew Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Kłoczewie mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Kłoczewie, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Kłoczew kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Kłoczewie jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Kłoczew telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Kłoczewie. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Kłoczewa, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Kłoczewie jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Kłoczew telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Kłoczew

Adres: Długa 67, 08-550 Kłoczew

Telefon: 25/75 43 199,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kłoczew:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Kłoczew

Urząd Gminy Kłoczew to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Kłoczew oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Kłoczewie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Kłoczew – Urząd Gminy Kłoczew – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Kłoczewa podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kłoczewa, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Kłoczew mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Kłoczewa telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Kłoczew Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Kłoczew, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Kłoczew Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Kłoczewa korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Kłoczew prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Kłoczew będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kłoczewa. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Kłoczew do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Kłoczew

Liczba wyświetleń: 356Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS