Urząd Gminy Kłomnice – Gmina Kłomnice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Kłomnice – Gmina Kłomnice

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Kłomnicach. Skontaktuj się telefonicznie z UG Kłomnice. Gmina Kłomnice kontakt, telefon, numer.

Kontakt Kłomnice Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Kłomnice jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Kłomnicach? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Kłomnic. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Kłomnice godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Kłomnice kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Kłomnice telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Kłomnice jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Kłomnicach jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Kłomnice telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Kłomnic, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Kłomnice

Adres: Strażacka 20, 42-270 Kłomnice

Telefon: 34 328 11 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kłomnice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Gmina Kłomnice

Urząd Gminy w Kłomnicach to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Kłomnic, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Kłomnic odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Kłomnic to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Wydziały Urzędu Gminy Kłomnic

W ramach Urzędu Gminy Kłomnic dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kłomnic

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Kłomnic, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kłomnic można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Kłomnice

Liczba wyświetleń: 569Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS