Urząd Gminy Kodeń – Gmina Kodeń

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Kodeniu – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Kodeń. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Kodeń?

Kontakt Urząd Gminy Kodeń

Adres: ul. 1-go Maja 20, 21-509 Kodeń

Telefon: (83) 375 41 55, (83) 375 41 58

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kodeń

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Kodeń

Urząd Gminy Kodeń to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Kodeń. Urząd Gminy Kodeń realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Kodeń.

Urząd Gminy Kodeń kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Kodeniu możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Kodeń kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Kodeniu należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Kodeniu, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kodeniu. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Kodeniu jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Kodeń. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Kodeniu możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Kodeń godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Kodeniu są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kodeniu. Instytucja Urzędu Gminy Kodeń jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kodeń jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Urząd Gminy Kodeń Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Kodeń Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Kodeń. Do jego głównych zadań należą:

  • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
  • wydawanie tablic rejestracyjnych,
  • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
  • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Kodeń prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Kodeń można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Kodeń wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Kodeń

Liczba wyświetleń: 81Wyszukaj dodatkowe informacje: