Urząd Gminy Kołaki Kościelne – Gmina Kołaki Kościelne

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Kołaki Kościelne – Gmina Kołaki Kościelne

Gmina Kołaki Kościelne kontakt dla mieszkańców Kołaków Kościelnych – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kołakach Kościelnych.

Kontakt Kołaki Kościelne Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Kołakach Kościelnych mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Kołakach Kościelnych, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Kołaki Kościelne kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Kołakach Kościelnych jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Kołaki Kościelne telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Kołakach Kościelnych. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Kołaków Kościelnych, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Kołakach Kościelnych jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Kołaki Kościelne telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Kołaki Kościelne

Adres: Kościelna 11, 18-315 Kołaki Kościelne

Telefon: 86 270 30 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kołaki Kościelne:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kołaki Kościelne

Urząd Gminy Kołaki Kościelne jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Kołaki Kościelne wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Kołaki Kościelne są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Kołaki Kościelne, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Kołaki Kościelne został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Kołaki Kościelne służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Kołaki Kościelne.

Urząd Gminy Kołaki Kościelne Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Kołaki Kościelne. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Kołaki Kościelne. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kołaki Kościelne jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Kołaki Kościelne.

Mapa Urząd Gminy Kołaki Kościelne

Liczba wyświetleń: 146Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS