Urząd Gminy Kolno – Gmina Kolno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Kolno – Gmina Kolno

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Kolnie. Gmina Kolno kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Kolnie.

Urząd Gminy Kolno kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Kolno można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Kolna. Telefoniczny kontakt z Gminą Kolno pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Kolno kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kolnie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kolno są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Kolno godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Kolna.

Kontakt Urząd Gminy Kolno

Adres: Kolno 33, 11-311 Kolno

Telefon: 89 716 32 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kolno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Kolno

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Kolno, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Kolno. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Kolno oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Kolno.

Urząd Gminy Kolno zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Kolna. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Kolna, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Kolno tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Kolno Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Kolno. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Kolno. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kolno jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Kolno.

Mapa Urząd Gminy Kolno

Liczba wyświetleń: 460Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS