Urząd Gminy Komprachcice – Gmina Komprachcice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Urząd Gminy Komprachcice – Gmina Komprachcice

Kontakt Urząd Gminy Komprachcice - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Komprachcice. Telefony Urzędu Gminy w Komprachcicach, numery kontaktowe. Urząd Gminy Komprachcice kontakt.

Kontakt Komprachcice Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Komprachcice jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Komprachcicach? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Komprachcic. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Komprachcice godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Komprachcice kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Komprachcice telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Komprachcice jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Komprachcicach jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Komprachcice telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Komprachcic, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Komprachcice

Adres: Kolejowa 3 46-070 Komprachcice

Telefon: 77 403 17 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Komprachcice:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Komprachcice

Urząd Gminy w Komprachcicach to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Komprachcic, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Komprachcic odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Komprachcic to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Wydziały Urzędu Gminy Komprachcic

W ramach Urzędu Gminy Komprachcic dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Komprachcic

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Komprachcic, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Komprachcic można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Komprachcice

Liczba wyświetleń: 282Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS