Urząd Gminy Kondratowice – Gmina Kondratowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Kondratowice – Gmina Kondratowice

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kondratowice dostępne na stronie. Gmina Kondratowice dane kontaktowe, wydziały UG Kondratowice.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Kondratowice?

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Kondratowice, najlepiej zajrzeć na ich oficjalną stronę, gdzie znajdziesz informacje kontaktowe. Obecnie Urząd umożliwia kontakt zdalny, np. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, zgodnie z godzinami otwarcia placówki. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kondratowice

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kondratowice, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie znajdują się aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia Gminy Kondratowice. Zaleca się, aby przed wizytą w urzędzie upewnić się, że urząd będzie otwarty. Urząd Gminy Kondratowice jest czynny w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, a w dni wolne od pracy jest zamknięty. Jeśli dochodzi do zmian w harmonogramie pracy urzędu, informacje te są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Kontakt Urząd Gminy Kondratowice

Adres: ul. Nowa 1, Kondratowice, 57-150 Prusy

Telefon: 713927681,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kondratowice:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-17:00
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Kondratowice

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Kondratowice, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Kondratowice czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Kondratowice jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Kondratowice wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Kondratowice można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Kondratowice stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Kondratowice zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Kondratowice Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Kondratowice należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Kondratowice jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Kondratowice prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Kondratowice można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Kondratowice oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Kondratowice udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Kondratowice odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Kondratowice

Liczba wyświetleń: 164Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS