Urząd Gminy Konopiska – Gmina Konopiska

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Konopiska – Gmina Konopiska

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Konopiskach. Skontaktuj się telefonicznie z UG Konopiska. Gmina Konopiska kontakt, telefon, numer.

Urząd Gminy w Konopiskach kontakt

Ważną kwestią dla mieszkańców jest kontakt z Urzędem Gminy Konopiska. Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Gminy w Konopiskach posiada odrębny numer telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Konopiska kontakt prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe kierowane do placówki powinny być opatrzone tytułem, a także zawierać imię, nazwisko i adres nadawcy. Urząd Gminy Konopiska kontakt prowadzi w godzinach otwarcia, w tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne, a także przesyłane odpowiedzi na wiadomości mailowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Konopiskach

Szczegółowe godziny otwarcia Urzędu Gminy Konopiska podano powyżej. Niekiedy Urząd Gminy Konopiska organizuję dyżury weekendowe, dla mieszkańców, którzy nie mogą zjawić się osobiście w placówce w dniach od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Konopiskach są przystosowane pod potrzeby mieszkańców, aby ułatwić oraz umożliwić osobisty kontakt jak największej liczbie osób.

Kontakt Urząd Gminy Konopiska

Adres: Lipowa 5, 42-274 Konopiska

Telefon: 34 328 20 57,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Konopiska:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 8:00-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Konopiska

Urząd Gminy w Konopiskach jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Konopisk, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Konopiska to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Konopiska stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Konopisk odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Konopisk wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Konopisk realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Wydziały Urzędu Gminy Konopisk

Urząd Gminy Konopiska to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Konopiska został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Konopisk

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Konopisk, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Konopiska

Liczba wyświetleń: 319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS