Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna – Gmina Konstancin-Jeziorna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Konstancin-Jeziorna. Telefon Urzędu Gminy w Konstancinie-Jeziornie. Gmina Konstancin-Jeziorna kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Konstancina-Jeziorny.

Kontakt Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna

Adres: Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 484 23 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 9:00-15:00
  • wtorek 9:00-15:00
  • środa 9:00-15:00
  • czwartek 9:00-15:00
  • piątek 9:00-15:00

Gmina Konstancin-Jeziorna

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. W Urzędzie Gminy Konstancin-Jeziorna mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Konstancin-Jeziorna.

Urząd Gminy w Konstancinie-Jeziornie kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Konstancinie-Jeziornie korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Konstancinie-Jeziornie. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Konstancin-Jeziorna jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Konstancin-Jeziorna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna godziny otwarcia

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Konstancinie-Jeziornie. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Konstancinie-Jeziornie. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Urząd Gminy w Konstancinie-Jeziornie wydziały

Urzędem Gminy Konstancina-Jeziorny zarządza kilka wydziałów, które zostały odpowiednio podzielone ze względu na prowadzone przez nie sprawy. Do wydziałów Urzędu Gminy Konstancina-Jeziorny zaliczają się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Konstancina-Jeziorny

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Konstancina-Jeziorny jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. To tutaj można załatwić formalności związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odbiór dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach pracy Urzędu Gminy Konstancina-Jeziorny, a mieszkańcy mają możliwość skontaktowania się z wydziałem bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Konstancina-Jeziorny to również miejsce, w którym można dokonać rejestracji pojazdu, odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja spraw w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Konstancina-Jeziorny jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ważne jest również sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna

Liczba wyświetleń: 106Wyszukaj dodatkowe informacje: