Urząd Gminy Kostomłoty – Gmina Kostomłoty

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Kostomłoty – Gmina Kostomłoty

Urząd Gminy Kostomłoty dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Kostomłoty telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Kostomłoty adres.

Kontakt Kostomłoty Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Kostomłoty jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Kostomłotach? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Kostomłotów. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Kostomłoty godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Kostomłoty kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Kostomłoty telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Kostomłoty jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Kostomłotach jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Kostomłoty telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Kostomłotów, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Kostomłoty

Adres: Ślężna 2, 55-311 Kostomłoty

Telefon: (+48 71) 31 70 283,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kostomłoty:

  • poniedziałek 7:15-15:30
  • wtorek 7:15-15:30
  • środa 7:15-15:30
  • czwartek 7:15-15:30
  • piątek 7:15-14:15

Gmina Kostomłoty

Urząd Gminy Kostomłoty to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Kostomłoty, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Kostomłoty zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Kostomłoty. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Kostomłoty mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Kostomłoty odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Kostomłoty składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Kostomłotów mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Kostomłotach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Kostomłoty Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Kostomłoty, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Kostomłoty Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Kostomłotów korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Kostomłoty prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Kostomłoty będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kostomłotów. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Kostomłoty do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Kostomłoty

Liczba wyświetleń: 383Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS