Urząd Gminy Koszarawa – Gmina Koszarawa

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Koszarawa – Gmina Koszarawa

Urząd Gminy w Koszarawie - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Koszarawie dostępne na stronie. Gmina Koszarawa kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Koszarawie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Koszarawie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Koszarawa kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Koszarawy, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Koszarawie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Koszarawa.

Urząd Gminy Koszarawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Koszarawa są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Koszarawie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Koszarawa są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Koszarawa nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Koszarawa

Adres: Koszarawa, 34-332 Koszarawa 17

Telefon: 33 863 94 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Koszarawa:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-16:00
  • Piątek 7:00-14:00

Koszarawa Urząd Gminy

Urząd Gminy Koszarawie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Koszarawa odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Koszarawa jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Koszarawy podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Koszarawa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Koszarawa tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Koszarawy posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Koszarawa druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Koszarawa udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Koszarawie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Koszarawa przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Koszarawa

Liczba wyświetleń: 266Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS