Urząd Gminy Kotuń – Gmina Kotuń

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Kotuń – Gmina Kotuń

Wydziały Urzędu Gminy Kotuń. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Kotuń. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Kotuń oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy Kotuń kontakt

Urząd Gminy Kotuń na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kotuniu można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Kotuń kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Kotuń godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Kotuniu są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Kotuń jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kotunia jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Kotunia są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Kotuń.

Kontakt Urząd Gminy Kotuń

Adres: Siedlecka 56C, 08-130 Kotuń

Telefon: 25 641 43 83,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kotuń:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
 • Wtorek 8:00-16:00
 • Środa 10:00-18:00
 • Czwartek 8:00-16:00
 • Piątek 8:00-16:00

Gmina Kotuń

Urząd Gminy w Kotuniu oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Kotuń mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Kotuń można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Kotuń posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Kotuń składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Kotuń to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Kotuń
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Kotunia

Urząd Gminy w Kotuniu składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Kotuniu dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Kotuń czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Kotunia

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kotunia mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kotunia , pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Kotuń

Liczba wyświetleń: 431Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS