Urząd Gminy Kozłów – Gmina Kozłów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy w Kozłów – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Kozłów. Metody kontaktu z UG Kozłów – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Kozłów.

Kontakt Urząd Gminy Kozłów

Adres: Kozłów 60, 32-241 Kozłów

Telefon: (+48 41) 384 10 48, (+48 41) 384 10 37

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kozłów

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Kozłów

Urząd Gminy Kozłów to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Kozłów. Urząd Gminy Kozłów realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Kozłów.

Urząd Gminy Kozłów kontakt

Urząd Gminy Kozłów kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Kozłów można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Kozłów, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Kozłów, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Kozłów, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Kozłów przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Kozłów kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Kozłów może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Kozłów.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kozłów

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kozłów są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Kozłów. Urząd Gminy Kozłów jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Urząd Gminy Kozłów wydziały

W Urzędzie Gminy Kozłów mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Kozłów mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Kozłów są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Kozłów

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: