Urząd Gminy Kramsk – Gmina Kramsk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Kramsk – Gmina Kramsk

Urząd Gminy w Kramsku aktualne godziny otwarcia. Gmina Kramsk kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kramska.

Urząd Gminy w Kramsku kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Kramsk kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Kramsku, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Kramsk, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kramsku. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Kramsk kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Kramsk można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Kramsk godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Kramsku, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Kramsk. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kramsk jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Kramsk.

Kontakt Urząd Gminy Kramsk

Adres: Chopina 12, 62-511 Kramsk

Telefon: +48 63 247 00 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kramsk:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kramsk – Urząd Gminy w Kramsku

Urząd Gminy w Kramsku jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Kramska. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Kramsk utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Kramska oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Kramska (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kramska, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Kramska, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Wydziały Urzędu Gminy Kramska

W ramach Urzędu Gminy Kramska dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kramska

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Kramska, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kramska można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Kramsk

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS