Urząd Gminy Kraśnik – Gmina Kraśnik

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Kraśnik – Gmina Kraśnik

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Kraśniku, telefon, numer. Urząd Gminy Kraśnik godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Kraśniku.

Urząd Gminy Kraśnik kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Kraśniku możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Kraśnik kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Kraśniku należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Kraśniku, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kraśniku. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Kraśniku jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Kraśnik. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Kraśniku możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Kraśnik godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Kraśniku są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Kraśniku. Instytucja Urzędu Gminy Kraśnik jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Kraśnik jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Kraśnik

Adres: ul. Lubelska 84, 23-200 Kraśnik

Telefon: +48 81 825 15 72, +48 81 884 30 72

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kraśnik:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Kraśnik

Urząd Gminy Kraśnika to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Kraśnika ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Kraśniku wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Kraśnika realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Kraśnik, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Kraśnik. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Kraśnik Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Kraśnik Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Kraśnik. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Kraśnik prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Kraśnik można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Kraśnik wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Kraśnik

Liczba wyświetleń: 332Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS