Urząd Gminy Kraszewice – Gmina Kraszewice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Kraszewice – Gmina Kraszewice

Urząd Gminy w Kraszewicach – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Kraszewice. Metody kontaktu z UG Kraszewice – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Kraszewice.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Kraszewic

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Kraszewicach, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Kraszewic

Mieszkańcy Kraszewic, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Kraszewice jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Kraszewice godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Kontakt Urząd Gminy Kraszewice

Adres: Wieluńska 53, 63-522 Kraszewice

Telefon: 62 731 20 38,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kraszewice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kraszewice

Na terenie gminy Kraszewice działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Kraszewice można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Kraszewice to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych. W ramach swoich zadań, Urząd Gminy Kraszewice pełni istotną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja i budowa dróg, ale również rozwój transportu publicznego. Ponadto Urząd Gminy Kraszewice angażuje się w tworzenie obiektów użyteczności publicznej, takich jak nowe szkoły, przedszkola czy centra kulturalne, aby zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej.

Urząd Gminy Kraszewice jest również ważnym miejscem, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele administracyjnych spraw. Przykładowo, mogą tam uzyskać informacje dotyczące zmiany miejsca zamieszkania, zarejestrować swoje pojazdy lub uzyskać dokumenty tożsamości, takie jak dowody osobiste. Dzięki temu Urząd Gminy Kraszewice spełnia istotną funkcję w życiu społeczności lokalnej, umożliwiając mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych usług administracyjnych.

Urząd Gminy Kraszewice Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Kraszewicach. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Kraszewice mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Kraszewice dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Kraszewice można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Kraszewice, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Kraszewice wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Kraszewice

Liczba wyświetleń: 221Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS