Urząd Gminy Kruszyna – Gmina Kruszyna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Kruszyna – Gmina Kruszyna

Kontakt z Urzędem Gminy w Kruszynie dla mieszkańców gminy Kruszyna. Kontakt Urząd Gminy Kruszyna – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kruszynie .

Urząd Gminy w Kruszynie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kruszynie można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Kruszynie trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Kruszyna jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Kruszyna należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Kruszyna kontakt z mieszkańcami Kruszyny prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Kruszyna godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Kruszynie , warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Kruszyna godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Kruszynie nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Kruszyna

Adres: Kmicica 5, 42-282 Kruszyna

Telefon: 34 320 20 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kruszyna:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Kruszyna Urząd Gminy

Urząd Gminy Kruszynie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Kruszyna odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Kruszyna jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Kruszyny podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Kruszyna zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Kruszyna tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Kruszyny posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Kruszyna wydziały

Urząd Gminy Kruszyna pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Kruszyna wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Kruszynie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Kruszyny
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Kruszynie
 • Wydział Edukacji Gminy Kruszyna
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Kruszynie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Kruszyna ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Kruszyna

Liczba wyświetleń: 141Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS