Urząd Gminy Krzykosy – Gmina Krzykosy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Krzykosy dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Krzykosach. Pomoc od Urzędu Gminy w Krzykosach.

Kontakt Urząd Gminy Krzykosy

Adres: Główna 37, 63-024 Krzykosy

Telefon: (+48 61) 28 51 514, (+48 61) 28 51 505

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Krzykosy

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Krzykosy

Urząd Gminy Krzykosy to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Krzykosy. Urząd Gminy Krzykosy realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Krzykosy.

Urząd Gminy Krzykosy kontakt

Urząd Gminy Krzykosy kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Krzykosy jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Krzykosy. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Krzykosy można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Krzykosy, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Krzykosach można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Krzykosach

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Krzykosach, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Krzykosach jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Krzykosy godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Krzykosy w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Krzykos

Urząd Gminy w Krzykosach składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Krzykosach dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Krzykosy czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Krzykos

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Krzykos mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Krzykos, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Krzykosy

Liczba wyświetleń: 107Wyszukaj dodatkowe informacje: