Urząd Gminy Kunów – Gmina Kunów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Kunów – Gmina Kunów

Urząd Gminy Kunów kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Kunów. Wydziały Urzędu Gminy Kunowa.

Urząd Gminy Kunów kontakt

Urząd Gminy Kunów umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Kunów pozwala również mieszkańcom Kunowa, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Kunów kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Kunów godziny otwarcia

W Kunowie Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Kunów sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Kunowa, Urząd Gminy Kunowa godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Kunów

Adres: Warszawska 45b, 27-415 Kunów

Telefon: 41 261 31 74,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kunów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Kunów

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Kunów, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Kunów. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Kunów oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Kunów.

Urząd Gminy Kunów zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Kunowa. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Kunowa, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Kunów tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Kunów Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Kunów. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Kunów. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kunów jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Kunów.

Mapa Urząd Gminy Kunów

Liczba wyświetleń: 276Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS