Urząd Gminy Kuźnica – Gmina Kuźnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Kuźnica – Gmina Kuźnica

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Kuźnicy . Skontaktuj się telefonicznie z UG Kuźnica. Gmina Kuźnica kontakt, telefon, numer.

Urząd Gminy w Kuźnicy kontakt

Urząd Gminy Kuźnica kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Kuźnicy można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Kuźnicy , korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Kuźnicy zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Kuźnicy w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kuźnicy

Urząd Gminy Kuźnica godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Kuźnica można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Kuźnicy zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Kuźnica

Adres: plac 1000-lecia Państwa Polskiego 1, 16-123 Kuźnica

Telefon: 85 722 92 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kuźnica:

 • Poniedziałek 7:00-15:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Kuźnica

Urząd Gminy w Kuźnicy to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Kuźnicy, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Kuźnicy odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Kuźnicy to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Kuźnica podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Kuźnicy mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Kuźnica podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Kuźnicy .

Urząd Gminy Kuźnica dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Kuźnica, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Kuźnicy dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Kuźnica

Liczba wyświetleń: 205Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS