Urząd Gminy Łączna – Gmina Łączna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Łączna – Gmina Łączna

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Łączna. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Łączna.

Urząd Gminy w Łączna kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Łączna kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Łączna, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Łączna, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Łączna. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Łączna kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Łączna można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Łączna godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Łączna, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Łączna. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Łączna jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Łączna.

Kontakt Urząd Gminy Łączna

Adres: Czerwona Górka 1B 26-140 Łączna

Telefon: 41 25 48 960,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łączna:

  • Poniedziałek 7:30 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:00

Gmina Łączna

Urząd Gminy w Łączna to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie gminą i dbanie o jej mieszkańców. W ramach swoich zadań urząd zajmuje się przyznawaniem pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymaniem czystości i porządku, inwestycjami i rozwijaniem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują kontakt z mieszkańcami Łączna i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Łączna mieszkańcy mogą także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Wójt lub burmistrz gminy Łączna ma możliwość wykonywania uchwał rady gminy oraz realizacji określonych zadań miasta lub gminy poprzez Urząd Gminy Łączna (UG Łączna). W przypadku Łączna, strukturę organizacyjną i działanie Urzędu Gminy w Łączna precyzuje regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skorzystania z różnych wydziałów, w zależności od rodzaju sprawy. Aby zapewnić optymalne działanie, placówka jaką jest Urząd Gminy Łączna została podzielona na wewnętrzne wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne. Każda z jednostek posiada wyodrębnione zadania, z tego względu mieszkańcy Łączna powinni wiedzieć do której z nich udać się w celu załatwienia konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Łączna prawo jazdy

Urząd Gminy Łączna to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Łączna i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Łączna

Liczba wyświetleń: 193Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS