Urząd Gminy Lądek – Gmina Lądek

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Lądek – Gmina Lądek

Urząd Gminy w Lądek - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lądek dostępne na stronie. Gmina Lądek kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Lądek kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Lądek udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Lądek kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Lądek można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Lądek jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Lądek, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Lądek możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lądek

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Lądek są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Lądek, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Lądek jest otwarty. Urząd Gminy Lądek godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Lądek jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Lądek

Adres: ul. Rynek 26, 62-406 Lądek

Telefon: 63 276 35 12, 63 276 38 71

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lądek:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Lądek

Urząd Gminy Lądek jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Lądek mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Lądek. Udając się do UG Lądek, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Lądek działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Lądek zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Lądek natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Lądek prawo jazdy

Urząd Gminy Lądek to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Lądek i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Lądek

Liczba wyświetleń: 142Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS