Urząd Gminy Łapy – Gmina Łapy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Łapy – Gmina Łapy

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Łapy dla mieszkańców Gminy Łapy. Wydziały Urzędu Gminy Łap – dowód osobisty, prawo jazdy.

Urząd Gminy Łapy kontakt

Urząd Gminy Łapy kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Łapy poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Łapach. Urząd Gminy Łapy kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Łapach

Urząd Gminy Łapy jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Łapy możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Łapy godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Łapy

Adres: generała Władysława Sikorskiego 24, 18-100 Łapy

Telefon: 58 660 43 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łapy:

  • poniedziałek 07:45–15:30
  • wtorek 07:45–15:30
  • środa 07:45–15:30
  • czwartek 07:45-17:00
  • piątek 07:45-15:15

Gmina Łapy

W placówce jaką jest Urząd Gminy Łapy można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Łapy, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Łap.

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Łapy został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Łap zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Łap jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Łapy angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Urząd Gminy Łapy Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Łapach. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Łapy mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Łapy dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Łapy można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Łapy, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Łapy wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Łapy

Liczba wyświetleń: 277Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS