Urząd Gminy Łaziska – Gmina Łaziska

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Łaziska – Gmina Łaziska

Kontakt Urząd Gminy Łaziska - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Łaziska. Telefony Urzędu Gminy w Łaziska, numery kontaktowe. Urząd Gminy Łaziska kontakt.

Kontakt z Urzędem Gminy Łaziska

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Łaziska, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Łaziska prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Łaziska jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Łaziska udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Łaziska godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Łaziska warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Łaziska obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Łaziska jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Łaziska jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Łaziska, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Łaziska

Adres: Łaziska 76, 24-335 Łaziska

Telefon: 81 827 69 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łaziska:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Łaziska

Urząd Gminy Łaziska to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Łaziska. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Łaziska obsługiwana przez Urząd Gminy Łaziska zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Wśród istotnych zadań, które Urząd Gminy Łaziska ma do wykonania, znajduje się również koordynacja różnorodnych inicjatyw i projektów mających na celu rozwój gminy Łaziska. Te działania obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowę obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób, jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Łaziska pełni ważną rolę w promowaniu dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zauważyć, że Urząd Gminy Łaziska jest podzielony na wewnętrzne sekcje, które ułatwiają organizację pracy. Osoby składające wnioski lub zgłaszające sprawy w Urzędzie Gminy Łaziska powinny być świadome, do którego wydziału powinny się udać w zależności od rodzaju swojej sprawy. Na przykład, sprawy związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Łaziska, natomiast kwestie dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Łaziska.

Urząd Gminy Łaziska Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Łaziska posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Łaziska odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Łaziska potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Łaziska, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Łaziska

Liczba wyświetleń: 121Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS