Urząd Gminy Lelis – Gmina Lelis

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Lelis – Gmina Lelis

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Lelisie, telefon, numer. Urząd Gminy Lelis godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Lelisie.

Urząd Gminy w Lelisie kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Lelisie udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Lelis kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Lelisie można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Lelisie jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Lelis, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Lelis możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lelisie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Lelisie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Lelis, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Lelisie jest otwarty. Urząd Gminy Lelis godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Lelis jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Lelis

Adres: ul. Szkolna 39, 07-402 Lelis

Telefon: 29 746 90 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lelis:

  • Poniedziałek 7:45-15:45
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 7:45-15:45
  • Czwartek 7:45-15:45
  • Piątek 7:45-15:45

Gmina Lelis

Urząd Gminy w Lelisie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Lelisa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Lelis to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Lelis stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Lelisa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Lelisa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lelisa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Lelis wydziały

W Urzędzie Gminy Lelis mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Lelisa mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Lelis są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Lelis

Liczba wyświetleń: 289Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS