Urząd Gminy Lelis – Gmina Lelis

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Lelisie, telefon, numer. Urząd Gminy Lelis godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Lelisie.

Kontakt Urząd Gminy Lelis

Adres: ul. Szkolna 39, 07-402 Lelis

Telefon: 29 746 90 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lelis

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:45-15:45
  • Wtorek 9:00-17:00
  • Środa 7:45-15:45
  • Czwartek 7:45-15:45
  • Piątek 7:45-15:45

Gmina Lelis

Urząd Gminy w Lelisie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Lelisa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Lelisa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Lelisa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lelisa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy w Lelisie kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Lelisie udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Lelis kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Lelisie można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Lelisie jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Lelis, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Lelis możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lelisie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Lelisie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Lelis, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Lelisie jest otwarty. Urząd Gminy Lelis godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Lelis jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Urząd Gminy Lelis wydziały

W Urzędzie Gminy Lelis mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Lelisa mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Lelis są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Lelis

Liczba wyświetleń: 60Wyszukaj dodatkowe informacje: