Urząd Gminy Lipie – Gmina Lipie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Gmina Lipie kontakt dla mieszkańców Lipia. Numery telefonu Urzędu Gminy Lipia. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lipiu.

Kontakt Urząd Gminy Lipie

Adres: Częstochowska 29, 42-165 Lipie

Telefon: 34 318 80 32,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lipie

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Lipie

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Lipia. W Urzędzie Gminy Lipie mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Lipie jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy.

Urząd Gminy w Lipiu kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Lipiu korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Lipie kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Lipiu. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Lipie jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Lipie kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Lipie możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Lipie godziny otwarcia

Urząd Gminy Lipie jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Lipiu. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Lipiu. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Urząd Gminy Lipie Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Lipiu. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Lipie mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Lipie dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Lipie można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Lipie, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Lipie wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Lipie

Liczba wyświetleń: 26Wyszukaj dodatkowe informacje: