Urząd Gminy Łomazy – Gmina Łomazy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Łomazy – Gmina Łomazy

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Łomazach dostępne na stronie. Gmina Łomazy dane kontaktowe, wydziały UG Łomazy.

Urząd Gminy Łomazy kontakt

Urząd Gminy Łomazy umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Łomazy pozwala również mieszkańcom Łomaz, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Łomazy kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Łomazy godziny otwarcia

W Łomazach Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Łomazy sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Łomaz, Urząd Gminy Łomaz godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Łomazy

Adres: Plac Jagielloński 27, 21-532 Łomazy

Telefon: 83 341 70 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łomazy:

  • poniedziałek 07:30–15:30
  • wtorek 07:30–15:30
  • środa 07:30–15:30
  • czwartek 07:30–15:30
  • piątek 07:30–15:30

Gmina Łomazy

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Łomazy, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Łomazy. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Łomazy oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Łomazy.

Urząd Gminy Łomazy zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Łomaz. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Łomaz, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Łomazy tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Łomazy Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Łomazach posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Łomazy odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Łomazy potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Łomazach, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Łomazy

Liczba wyświetleń: 353Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS