Urząd Gminy Lubaczów – Gmina Lubaczów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Lubaczów – Gmina Lubaczów

Wydziały w Urzędzie Gminy Lubaczowa. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Lubaczów. Gmina Lubaczów godziny otwarcia, kontakt.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Lubaczowa

Jeśli chcesz skontaktować się z Urzędem Gminy w Lubaczowie, warto poszukać informacji kontaktowych na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Z powodu obecnej sytuacji można skorzystać z kontaktu zdalnego za pośrednictwem telefonu, e-maila lub innych dostępnych form komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz załatwić sprawę, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Lubaczowa

Aby dowiedzieć się, kiedy jest otwarty Urząd Gminy w Lubaczowie, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, na której publikowane są aktualne godziny otwarcia. Zaleca się również potwierdzenie, czy urząd będzie otwarty w planowanym terminie przed wizytą.

Kontakt Urząd Gminy Lubaczów

Adres: Jasna 1, 37-600 Lubaczów

Telefon: 16 632 16 84,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubaczów:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Lubaczów

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Lubaczów można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Lubaczów. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Lubaczów mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Lubaczów pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Lubaczów angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Lubaczów został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Wydziały Urzędu Gminy Lubaczowa

W ramach Urzędu Gminy Lubaczowa dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Lubaczowa

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Lubaczowa, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Lubaczowa można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Lubaczów

Liczba wyświetleń: 275Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS