Urząd Gminy Lubań – Gmina Lubań

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Lubań – Gmina Lubań

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubaniu dostępne na stronie. Gmina Lubań dane kontaktowe, wydziały UG Lubań.

Kontakt Lubań Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Lubaniu mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Lubaniu, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Lubań kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Lubaniu jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Lubań telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Lubaniu. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Lubania, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Lubaniu jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Lubań telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Lubań

Adres: Dąbrowskiego 18, 59-800 Lubań

Telefon: 75 646 59 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubań:

 • poniedziałek 7:15-16:15
 • wtorek 7:15-15:15
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-14:00

Gmina Lubań

Urząd Gminy Lubań jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Lubaniu. Urząd Gminy Lubań jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Lubania znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Lubań, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Lubaniu pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Lubań jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Lubań powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Lubania natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Lubaniu.

Urząd Gminy Lubań wydziały

Urząd Gminy Lubań jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Lubań wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Lubania pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Lubania, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Lubań Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Lubań, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Lubań,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Lubań.

Urząd Gminy Lubań prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Lubań, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Lubań trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Lubań

Liczba wyświetleń: 250Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS