Urząd Gminy Lubiewo – Gmina Lubiewo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Lubiewo. Kontakt z Urzędem Gminy w Lubiewie telefonicznie, mailowo. Gmina Lubiewo godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Lubiewo

Adres: Hallera 9, 89-526 Lubiewo

Telefon: 52 3349310, 509 600 023

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubiewo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Lubiewo

Urząd Gminy w Lubiewie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Lubiewa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Lubiewa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Lubiewa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lubiewa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy w Lubiewie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Lubiewo możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Lubiewo, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Lubiewo kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Lubiewo uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubiewie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Lubiewo, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Lubiewo. Aktualnie Urząd Gminy Lubiewo działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Lubiewie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Lubiewo jest zamknięty.

Urząd Gminy Lubiewo wydziały

Urząd Gminy Lubiewo pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Lubiewo wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Lubiewie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

  • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Lubiewa
  • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Lubiewie
  • Wydział Edukacji Gminy Lubiewo
  • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Lubiewie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Lubiewo ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Lubiewo

Liczba wyświetleń: 84Wyszukaj dodatkowe informacje: