Urząd Gminy Lubiewo – Gmina Lubiewo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Lubiewo – Gmina Lubiewo

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Lubiewo. Kontakt z Urzędem Gminy w Lubiewie telefonicznie, mailowo. Gmina Lubiewo godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Lubiewie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Lubiewo możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Lubiewo, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Lubiewo kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Lubiewo uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubiewie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Lubiewo, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Lubiewo. Aktualnie Urząd Gminy Lubiewo działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Lubiewie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Lubiewo jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Lubiewo

Adres: Hallera 9, 89-526 Lubiewo

Telefon: 52 3349310, 509 600 023

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubiewo:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Gmina Lubiewo

Urząd Gminy w Lubiewie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Lubiewa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Lubiewo to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Lubiewo stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Lubiewa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Lubiewa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lubiewa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Lubiewo wydziały

Urząd Gminy Lubiewo pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Lubiewo wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Lubiewie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Lubiewa
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Lubiewie
 • Wydział Edukacji Gminy Lubiewo
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Lubiewie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Lubiewo ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Lubiewo

Liczba wyświetleń: 312Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS