Urząd Gminy Lubomia – Gmina Lubomia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Lubomia – Gmina Lubomia

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Lubomia. Telefon Urzędu Gminy w Lubomi . Gmina Lubomia kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Lubomi.

Kontakt Lubomia Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Lubomia jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Lubomi . Urząd Gminy Lubomia kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Lubomia jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubomi zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Lubomi rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Lubomia telefon

Urząd Gminy w Lubomi jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Lubomia możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Lubomi jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Lubomia telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Lubomia

Adres: ul. Szkolna 1, 44-360 Lubomia

Telefon: 32 45 16 128,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubomia:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Gmina Lubomia

Urząd Gminy w Lubomi jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Lubomi, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Lubomia to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Lubomia stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Lubomi odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Lubomi wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lubomi realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Lubomia druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Lubomia udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Lubomi . Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Lubomia przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Lubomia

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS