Urząd Gminy Lubomino – Gmina Lubomino

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Lubomino – Gmina Lubomino

Kontakt Urząd Gminy Lubomino - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Lubomino. Telefony Urzędu Gminy w Lubominie, numery kontaktowe. Urząd Gminy Lubomino kontakt.

Urząd Gminy w Lubominie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Lubominie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Lubomino kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Lubomina, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Lubominie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Lubomino.

Urząd Gminy Lubomino godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Lubomino są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Lubominie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Lubomino są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Lubomino nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Lubomino

Adres: Kopernika 7, 11-135 Lubomino

Telefon: 89 532 44 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubomino:

  • Poniedziałek 7:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 14:00

Gmina Lubomino

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Lubominie, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Lubomino czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Lubomino jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Lubominie wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Lubominie można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Lubomino stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Lubomino zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Lubomino Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Lubomino, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Lubomino Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Lubomina korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Lubomino prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Lubomino będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Lubomina. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Lubomino do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Lubomino

Liczba wyświetleń: 262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS