Urząd Gminy Lubowidz – Gmina Lubowidz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Lubowidz – Gmina Lubowidz

Urząd Gminy w Lubowidzu - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubowidzu dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Lubowidz.

Urząd Gminy Lubowidz kontakt

Urząd Gminy Lubowidz kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Lubowidz poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Lubowidzu. Urząd Gminy Lubowidz kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lubowidzu

Urząd Gminy Lubowidz jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Lubowidz możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Lubowidz godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Lubowidz

Adres: Zielona 10, 09-304 Lubowidz

Telefon: 23 658 20 78,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Lubowidz:

 • Poniedziałek 7:30 - 15:30
 • Wtorek 7:30 - 15:30
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Lubowidz

Urząd Gminy Lubowidz to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Lubowidz. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Lubowidz oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Lubowidz. Urząd Gminy w Lubowidzu pełni funkcję instytucji publicznej, której zadaniem jest efektywne zarządzanie i działanie na rzecz dobra społeczności lokalnej oraz jej rozwoju. Warto podkreślić, że Urząd Gminy Lubowidz jest zorganizowany wewnętrznie na mniejsze sekcje, co ułatwia organizację pracy. Osoby odwiedzające Urząd Gminy Lubowidz powinny być świadome, do którego wydziału należy zwrócić się w zależności od rodzaju sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdów są realizowane przez Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Lubowidza. Natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Lubowidzu.

Działania podejmowane przez Urząd Gminy Lubowidz mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz stymulowanie rozwoju lokalnej społeczności. Dzięki skoordynowanym wysiłkom i efektywnemu zarządzaniu, Urząd Gminy Lubowidz odgrywa istotną rolę w kształtowaniu przyszłości gminy oraz spełnianiu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Lubowidz Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Lubowidz Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Lubowidz. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Lubowidz prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Lubowidz można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Lubowidz wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Lubowidz

Liczba wyświetleń: 219Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS