Urząd Gminy Łubowo – Gmina Łubowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Łubowo – Gmina Łubowo

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Łubowo. Kontakt z Urzędem Gminy w Łubowie telefonicznie, mailowo. Gmina Łubowo godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Łubowa

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Łubowie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Łubowa kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Łubowa jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Łubowo godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Łubowa są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Łubowa obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Łubowo

Adres: Łubowo 1, 62-260 Łubowo

Telefon: (061) 427 59 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Łubowo:

  • Poniedziałek 7:15-16:15
  • Wtorek 7:15-15:00
  • Środa 7:15-15:00
  • Czwartek 7:15-15:00
  • Piątek 7:15-15:00

Gmina Łubowo

Urząd Gminy Łubowie to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Łubowo jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Łubowo, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Łubowa została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Łubowa wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Łubowo czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Łubowo prawo jazdy

Urząd Gminy Łubowo to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Łubowie i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Łubowo

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS