Urząd Gminy Mała Wieś – Gmina Mała Wieś

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Mała Wieś – Gmina Mała Wieś

Urząd Gminy Mała Wieś sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Małej Wsi – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Mała Wieś wydziały.

Urząd Gminy w Małej Wsi kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Mała Wieś kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Małej Wsi, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Mała Wieś, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Małej Wsi. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Mała Wieś kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Mała Wieś można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Mała Wieś godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Małej Wsi, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Mała Wieś. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Mała Wieś jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Mała Wieś.

Kontakt Urząd Gminy Mała Wieś

Adres: ul. Jana Kochanowskiego 1, 09-460 Mała Wieś

Telefon: +48 242 697 960 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mała Wieś:

 • Poniedziałek 7:00-15:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Mała Wieś

Urząd Gminy w Małej Wsi oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Mała Wieś mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Mała Wieś można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Mała Wieś posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Mała Wieś składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Mała Wieś to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Mała Wieś
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy Mała Wieś wydziały

Urząd Gminy w Małej Wsi posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Małej Wsi czy Wydział Spraw Obywatelskich Mała Wieś. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Mała Wieś wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Mała Wieś

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS