Urząd Gminy Malczyce – Gmina Malczyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Malczyce – Gmina Malczyce

Gmina Malczyce kontakt dla mieszkańców Malczyc – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Malczycach.

Urząd Gminy Malczyce kontakt

Urząd Gminy Malczyce kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Malczycach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Malczycach, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Malczyce, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Malczyce, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Malczyc przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Malczyc kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Malczyc może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Malczyc.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Malczycach

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Malczycach są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Malczyce. Urząd Gminy Malczyce jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Malczyce

Adres: ul. Traugutta 15, 55-320 Malczyce

Telefon: 71 317 90 66, 71 317 92 23

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Malczyce:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Malczyce

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Malczyce, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Malczyce. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Malczyce oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Malczyce.

Urząd Gminy Malczyce zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Malczyc. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Malczyc, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Malczyce tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Wydziały Urzędu Gminy Malczyc

W Urzędzie Gminy Malczyc dostępne są różne wydziały, które zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw. Wśród nich znajdują się m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Malczyc

Jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów w Urzędzie Gminy Malczyc jest Wydział Komunikacji. To tutaj mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach dostępności Urzędu Gminy Malczyc, a mieszkańcy mogą również skontaktować się z nim bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Malczyc to miejsce, do którego mieszkańcy kierują się, aby zarejestrować swoje pojazdy. W placówce można również odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód pojazdu. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Malczyc jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ponadto ważne jest sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Malczyce

Liczba wyświetleń: 212Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS